Social Icons

twitterfacebookgoogle pluslinkedinrss feedemail

Reklam Gösterimi

18 Ocak 2013 Cuma

Kapak Sözler 2013

Kapak Sözler 2013
Laf Sokan Sözler
LAF SOKMAYA DAİR KAPAK SÖZLER, YENİ KAPAK SÖZLER İLE KISA VE UZUN MESAJLAR HALİNDE KULLANABİLECEĞİNİZ KAPAK MESAJLAR BU YAZIMIZDA YER ALIYOR.


Kapak Sözler
Kimsesiz değildir kalbim sahibi benim! Kendini dev aynasında görme üzülen sen olursun birgünde, şimdi bu son sözüm sana iyi dinle, yol veriyorum sana haydi güle güle.. 

Gülün dikeni batmaz sevmeyi bilene, sevmeyene batar dikenler tutmak istese de, sen yanlış gül'ü seçmişsin tutamazsın beni bak işine güzelim.. 

Yalancıyla yalancı olmak başkasını kandırmak değildir sadece kendini kandırır, senin gibi yalancı olanın sonu hep hüsrandır.. 

Şimdi anlıyorum hayatı, ne dost varmış nede tutunacak bir el, bir gün biticek bu ömür elbet ozaman anlayacaksın gerçekleri sende elbet.. 

Her zaman söyledim sana, mutlu olmak için doğru ol gittiğin yolda, yalanlarınla kandırma insanları daha fazla, birgün tepetaklak gelirsin olursun alabora.. 

isterdim gözlerimde ki yaşlar mutluluktan aksın, isterdim herzaman gerçeklerle yaşansın, beni yalanlarından uzak tutmalıydın, gözyaşlarım sinirden sanmaki senden koptum diye.. 

Kendini Leyla ile Mecnun sanan sahte sevgiler, sadece birbirine attıkları sevgi yalanları ile mutlu olabilirler! 

Bugün sensizliğimin ilk günü, bugün gözlerimin güneşe bakıp odamın karanlıktan aydınlığa geçişinin ilk günü, bugün sensizliğimin ve yalanların bitişinin ilk günü.. 

Sen hep yalan oldun gözümde, belki gerçeklere dönersin sandım benimle, doğru yola gir isterdim yalnları bırak geride, şimdi yine teksin mutlu olucakmısın kendinle? 

Gidiyorum sensizliğe doğru, tutuyorum yarınlarımı sımsıkı ve yaşıyorum hayatı senden sonra daha güzel gerçeklerle.. 

Adın belki gelir aklıma bir şarkıda, belki bir komedi esnasında anımsarım verdiğin sözleri bana, sadece gülüp geçeceğim sen geldikçe aklıma elveda sana.. 

Yokluğun içinde kördüğüm olmuşum seninle, hep yalanlarınla vurdun beni yerin dibine, şimdi gidiyorum kalmadı huzur bende, elveda diyorum sana ve çıkıyorum hayatından sessizce.. 

Sen bugün olsaydın yanımda yarınlarıma katardım seni yaşamak umuduyla ama sen yalancı çıktın sahte davranışlarınla, bir umut ol isterdim yanımda, sahte sevgiler sana yakışır elveda sana.. 

Ben seversem ölümüne severim, sözlerde bırakmam sevgili bebeğim, baktım ki adam olmuyor sevdiğim, onada yol veririm tıpkı şuan olduğu gibi güle güle bebeğim.. 

Canımı sıkar yalanlar, yalandan gülüp ağlayanlar! Gerçeklik arıyorum hayatımda, ve tek gerçek benim anlıyorum bunu aynaya baktıkça.. 

Sizler zamanı boşuna harcarsınız aldığınız her nefeste, yalanlarınızla oynarsınız ancak birbirinizle! Bitti bendeki sahte gülüşlerde sayenizde, hepinize rest çekiyorum alayınıza güle güle.. 

Ben giderim hesabımı kapadım seninle, borçların birikmiş yok artık bende veresiye, gerçek sözler verirsen belki açılır bu defter yeniden, şuan için kapalıyız iyi günler dilerim.. 

Kapak yemek hoşuna gidiyorsa buda benden sana, yol verdim yalancılara o yolda bile gidemediler, sen ve senin gibiler alışmışsınız sahte romanlara, gidin okuyun başkalarına vardır inanacak saflar bu hayatta..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bulduğunuz ya da beğendiğiniz güzel sözleri yorumlarda herkesle paylaşabilirsiniz; beğenilen sözleri ayrı bir yazıda bir araya getiriyoruz; böylece özgün ve katılımcı çokluğu ile oluşturulmuş sözler dizisi ile aktif bir ortama siz de katılmış olursunuz.

Yorumunuz ve katılımınız için teşekkürler.

Yorum Gönder